Vítá vás Hotel Hradec

Hotel Hradec se nachází na malebném místě obklopený řekou a lesem, 80 metrů od náměstí ve Špindlerově Mlýně a pouze 200 metrů od lanovky „Hromovka“ vedoucí do nejznámějšího skiareálu Svatý Petr. Zde jsou také půjčovny lyží a snowboardů spolu s dětskou lyžařskou školkou. Menší půjčovna se slevou pro hotelové hosty je 15 metrů od hotelu. Hotel zajišťuje jízdu na sáňkách vč. zapůjčení sání a odvozu na 10 km dlouhou sáňkařskou dráhu.

V létě je výhodou pouhých 20 metrů vzdálená zastávka autobusu na česko – polskou hranici, kde se nachází výchozí bod pro horské tůry po hřebenech Krkonoš, na Sněžku a Labskou boudu k prameni Labe.
Přímo v hotelu si můžete půjčit horské kolo nebo koloběžku se zajištěným odvozem na 10 km dlouhou dráhu z hřebenů Krkonoš do údolí.
Hotel Hradec je plně nekuřácký a nabízí kvalitní a pohodlné ubytování nejen pro milovníky letních a zimních sportů, ale i rodiny s dětmi.

V přízemí hotelu se nachází recepce, restaurace a wellness. V restauraci se podávají snídaně, obědy a večeře. Jídelní lístek obsahuje jídla klasické české kuchyně, steaky, těstoviny a saláty. Alkoholické i nealkoholické nápoje včetně točené kofoly. Čepujeme Plzeňský Prazdroj, Gambrinus a černý Kozel. Hotel provozuje v létě venkovní zahrádku pro klidné posezení Pro děti je v létě venku připravený dětský koutek s trampolínou, v zimě pak uvnitř restaurace. Ve wellness je k dispozici sauna s ochlazovacím bazénkem, solná jeskyně a odpočinková místnost.